طریقه نصب دوربین مداربسته با کابل ۵۰۰ متری

Turbo HD چیست؟

کیفیت بالای تصاویر، نصب و استفاده آسان، ویژگی هایی است که همواره مورد توجه کاربران در انتخاب سیستم نظارت تصویری بوده است. هایـک ویـژن با بهـره گیری از تکنـولوژی HDTVI، راهـکار نوینـی به نــام Turbo HD ارائـه نمـوده است. ایـن تکـنولوژی امـکان ارسال تصـاویر با کیفیت (FULL HD (2MP از طـریق کابل کـواکسیال در مسـافت طولانـی را فراهم می کند. راهکار Turbo HD این امکان را به کاربران می دهد که بدون نگرانی نسبت به فرایند نصب و راه اندازی، و با پرداخت هزینه مناسب از تصاویری با کیفیت بالا بهره مند شوند. علاوه بر این کاربرانی که مایل به ارتقا و تعویض سیستم آنالوگ خود هستند می توانند با استفاده از بستر موجود، بدون نیاز به تغییر کابل کشی و با حداقل هزینه، کیفیت تصاویر دریافتی خود را افزایش دهند. یکی از مهمترین مزیت های راهکار Turbo HD شباهت آن با سیستم آنالوگ در راه اندازی و نصب می باشد، در نتیجه کاربران نیاز به آموزش مجدد ندارند.

دوربین مداربسته با کابل بلند

– انتقال تصاویر از طریق کابل کواکسیال تا ۵۰۰ متر

  • تکنولوژی HDTVIانتقال تصاویر با کیفیت بالا (Full HD) را از طریق کابل کواکسیال امکان پذیر می سازد. راهکارهای آنالوگ معمول به ندرت توانایی نمایش تصاویر با این کیفیت را دارند. راهکار HDSDI نیز از لحاظ مسافت انتقال تصویر دارای محدودیت می باشد.
  • راهکار Turbo HD هایک ویژن امکان دسترسی به منوی OSD  و کنترل PTZ را از طریق کابل کواکسیال را فراهم نموده است و کاربر دیگر نیازی به اعمال تنظیمات از طریق خود دوربین نخواهند داشت. در نتیجه عملیات نصب و مدیریت دوربین ها سریع تر و آسان تر انجام می شود.

vijegi-11

این نوشته در مطالب آموزشی ارسال و برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.