مقایسه کیفیت تصویر دوربین مداربسته ۹۶۰H و D1

تعریفی از کیفیت ۹۶۰H :

۹۶۰H یک استاندارد جدید برای دوربین های مداربسته و دستگاههای DVR می باشد که با استفاده از سنسورهای پیشرفته, تصاویری با کیفیت بالا را عرضه میکنند.

دوربین و دستگاههایی که قادر به نمایش یک تصویر ۹۶۰H هستند, می توانند یک تصویر با ۹۶۰ پیکسل افقی و ۴۸۰ پیکسل عمودی یعنی ۹۶۰×۴۸۰ را تولید کنند.

مزایای ۹۶۰H چیست؟

ضبط با وضوح تصویر بالا:

دستگاههای DVR با کیفیت ۹۶۰H قادر به ضبط و ارائه تصاویر با توانایی و برتری در اندازه تصویر با ۳۴ درصد بزرگتر از D1 و بیش از ۵۰۰ درصد بزرگتر از CIF می باشند

960h-vs-d1-cif

کیفیت تصویر بهتر:

ضبط تصاویر با اندازه بزرگتر , مقدار بیشتری از جزئیات را در بر میگیرد. در کیفیت تصویر ۹۶۰H تصاویر واضحتر و آسانتر جهت تشخیص اشیا را فراهم می سازد.

960H-true-to-life-demo-web-300x94

تصویر زنده و واقعی:

کیفیت تصویر ۹۶۰H به دلیل قابلیتهایی که دارد, قادر به ایجاد تصویر به صورت گسترده و بدون هیچ گونه انحنای تصویر می باشد که تصویر واقعی تر به نظر می رسد

 960H-sharpness-demo-web-300x88

بروزرسانی آسان:

سیستم ۹۶۰H به دلیل توانایی که دارد قادر است تصاویر واضحتری نمایش دهد, لذا برای اینکه در هزینه صرفه جویی شود, قابلیت اتصال کابل از طریق BNC و سیستم دوربین مداربسته آنالوگ به این سیستم ممکن می باشد. اگر شما نیاز به داشتن تصویری مانند سیستیم IP می باشید, بهترین گزینه استفاده از دستگاههای DVR با قابلیت ۹۶۰H هستید.

برای استفاده از قابلیت ۹۶۰H چه کار باید انجام داد؟

برای اینکار باید تا امکان دارد از دوربین هایی با کیفیت ۹۶۰H استفاده گردد .  در صورتی که دوربین شما چنین تصویری را ایجاد نمیکند, به دلیل اینکه دستگاه از ۹۶۰H پشتیبانی میکند, شما با تصویر مطلوب و مناسب از سیستم خود را خواهید داشت.

این نوشته در مطالب آموزشی, مطالب آموزشی دوربین مداربسته ارسال و , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.