معرفی دستگاه دی وی آر شرکت رستر Combo

11-0404-10

دستگاه دی وی آر استند الون LCD شرکت رستر با نام   RS-4xx04VCS3 ، که در دو مدل ۴ و ۸ کاناله عرضه می شود و یک نمایشگر ۱۰ اینچی است عرضه می شود دارای ۴ کانال ورودی تصویر و صدا می باشد .
این دستگاه قابلیت پشتیبانی رزولوشن تصویر بالا تا HD را دارا بوده و می تواند ۱ کانال را به صورت full D1 و باقی کانال ها را به طور همزمان در رزولوشن CIF ضبط نماید.
ویژگی مهم این دستگاه دی وی آر ، این است که برخلاف دی وی آرهای دیگر ، همزمان یک نمایشگر نیز محسوب می شود و می تواند خروجی تلویزیون را نیز پشتیبانی نماید.
از آنجائیکه امروزه موضوعاتی چون کاربری ، user friendly بودن، اشغال فضای کم و همچنین دارا بودن یک سیستم جامع و کامل که درعین حال نیازی به سخت افزار اضافه نباشد از اهمیت زیادی برخوردار است وجود چنین دستگاه ها یا دی وی آر ها از اهمیت بالایی برخوردار می باشند.
در مراکز اداری کوچک، فروشگاه ها ، مراکز خرید و مکان های مشابه در نظر گرفتن اینگونه دستگاه ها یعنی دی وی آر های دارای نمایشگر ، از هزینه های اضافی به شدت کاسته و فضای بسیار کم تری برای یک دستگاه اضافی دیگر اشغال می شود.
نمایشگر ۱۰ اینچی این دستگاه دارای ۴ ورودی دوربین بوده و نمایش HD را پشتیبانی می کند همچنین هرکانال در فرمت ۴CIF بوده که کانال منحصر به فرد وخاص آن نیز در فرمت D1 تصاویر را ضبط می کند.
قابلیت های مهم این دی وی آر یا به عبارتی دی وی آر LCD ، پخش مجدد همزمان ۴ کانال و در ۸ کاناله ۸ کانال به طور همزمان ، تشخیص چهره هوشمند، تشخیص حرکت ، ناپدید شدن تصویر و موقعیت یابی هوشمند ۳D می باشد.
این دستگاه یک هارد ساتا را و ۲ USB را پشتیبانی می کند و و دارای قابلیت های مهم دیگری مانند وب سرور درون ساخته ، دی وی آر کلاینت چندگانه ،MSS و CMS می باشد.
از مهم ترین قابلیت های شبکه برای این دستگاه می توان به TCP/IP,UDP,DHCP,DNS,IP filter,PPPOE,DDNS,FTP, ایمیل و آلارم سرور اشاره نمود و همچنین دارای کنترل از راه دور PTZ، مانیتور ، تنظیمات سیستم ، دانلود فایل و پخش مجدد از راه دور نیز می باشد.

این نوشته در مطالب آموزشی, مطالب آموزشی دوربین مداربسته ارسال و برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.